DJ aDaLeTsizz

DJ aDaLeTsizz Radyosen.com Ailesinin en yeni olmakla beraber, RadyoSen Ailesinin varlığından önceleri Radyosen Ailesinin bir ferdi.

DJ aDaLeTsizz

DJ aDaLeTsizz

Evet yanılmadınız ya da yanlış okumadınız. RadyoSen Ailesinin varlığından önceleri Radyosen Ailesinin bir ferdidir. DJ aDaLeTsizz

Kendisi herhangi bir radyoda yayın yapmamakla beraber, yayın akışındaki yayına hakimiyeti ile tecrübeli dj’leri geride bırakan bir özgüvene sahip eşsiz bir dj’dir.

Yayınlarında anons yapmaktan nefret eder. Neden biliyor musunuz? Çünkü bilir ki anons yapmacık sohbet ise kalıcıdır.

O yüzden yayınlarındaki muhabbeti ile dinleyenleri ile bir bütün olur.

On elinde on marifet nadir bir dj olarak bilinen DJ aDaLeTsizz, yayınını aksatmadan aynı zamanda çamaşır ve bulaşık yıkar iken evin tüm temizliğini tek başına yapar.

O denli düzen içinde yapar ki yayını esnasında kimse bunların farkına bile varmaz. 🙂

Dürüst ve sevecen bir yapıya sahip olan sevgili aDaLeTsizz, doğruluğunun verdiği bir hak ile gördüğü haksızlıklar karşısında susmayı beceremez.

O yüzden, O’nu çekemeyenler aDaLeTsizz lakabı takmış ve o şekilde anılmaya başlanmıştır.

Radyosen.com Ailesine katıldığı ilk günden beri gerek kişiliği ile duruşu ile kısa zamanda ön plana çıkmıştır.

Sevgili aDaLeTsizz bir bayan olmasına rağmen bir çok erkeğin eline su dökemeyeceği bir cesarete sahip, mazlum dostu zalimlerin ise korkulu rüyasıdır.

Kısaca belirtmek gerekirse, bazı şeyleri anlamak için yaşamak gerekir denir ya, aDaLeTsizz’i de anlamak için onunla vakit geçirmek lazım.

Fakat bir konuda emin olmanızı isterim ki; O’nu yakından tanıyanlar ne derece erişilmez bir hazine olduğunu kendisini tanıdıkça anlamaktadırlar.

Zira; herkesin ruh halini analiz edip O ruha göre yaklaşımda bulunabilen DJ aDaLeTsizz sevmediğini söyleyenlerin bile saygısını kazanan biridir.

Sözü daha fazla uzatmadan Radyosen.com Ailesini tanımak, aile fertlerini tanımaktan geçer diyor ve sizleri de www.radyosen.com adresine gelip O ailenin bir ferdi olmanızı tavsiye ediyoruz.

Ama şunu da lütfen unutmayın; gelmekle kalmayın. Tavsiye edin. Edin ki hem sizin hem de olduğunuz ailenin farkını herkese gösterebilin gösterebilin.

Unutmayın ki RadyoSen Ailesi sıradan bir Aile değil, sizin ailenizdir, bizim ailemizdir, hepimizin ailesidir.

Yorumlar

  1. Omer-inteqraL 27 Ocak 2019
  2. Başak Atak 27 Ocak 2019
  3. HaDiSee 19 Şubat 2019
  4. HaDiSee 19 Şubat 2019

Yorum Bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.