İzmir sohbet

79 / 100

İzmir sohbet odaları için bizleri tercih eden değerli İzmirli dostlarımız, öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliyoruz.

İzmir sohbet

Ege bölgesinin incisi İzmir’in birbirinden güzel insanları, Radyosen ailesi olarak siz değerli dostlarımız için İzmir sohbet odalarını açmaktan mutluluk duyuyoruz.

Değerli İzmirli dostlarımız gerçi her ne kadar Ege denizinde bir sahil ili olmasına karşın yedi gün yirmi dört saat sahilde gezilemeyeceği bir gerçek.

Öyle ya nereye kadar gezebilir ki bir insan?

Bunun bilincini yaşayan bizler; yani Radyosen ailesi sizler için hep bir arada toplanıp sohbet ve muhabbet edilebilecek harika bir ortam kurduk.

Çünkü biliyoruz ki, hep aynı mekanı gezmek bir zamam sonra insanı haliyle sıkar.

Fakat her ortama girildiğinde farklı yüzler ve farklı insanlar bir nebze de olsa insanı o monotonluktan alıp götürür.

Yine şunu da biliyoruz ki güzel ülkem Türkiye sadece bir İzmirden ibaret değil.

O yüzden de istedik ki, başta İzmir olmak üzere bu toprakların üstünde yaşayan ve farklı dil ve kültürlere sahip insanları bir araya getirip sohbet ve muhabbet ile kaynaşsınlar.

Başta İzmir olmak üzere Adana’dan Kars’a, İstanbul’dan Ağrı’ya her il ve kültürden insanların bir arada olup tanışmasını, kaynaşmasını ve birbirinden güzel dostluk ve arkadaşlıkların oluştuğunu bir düşünsenize.

Ayrıca şunu da sakın unutmayın, hayat sakatlıktan ibaret değildir.

Zira; hepimiz de çok iyi biliyoruz ki o ekran ve klavyelerin ardında tıpkı bizim olduğumuz gibi etten kemikten ziyade bizim sahip olduğumuz kalbe sahip nice insanlar vardır.

Gayemiz güzel bir aile ortamında edeb ve adap çerçevesinde sizlerin güzel sohbet etmesini sağlamak.

Bunu sağlarken de radyoda çalan birbirinden güzel eserleri de çalarak kültür ve folklorumuzun ne kadar eşsiz olduğunu da göstermektir.

O yüzden de diyoruz ki; kişiliği ve karakteri oturmuş, aile sıcaklığını içinde yaşayan siz değerli İzmirli dostlarımız ile neden hep beraber olmayalım?

Bazen kelimeler yetersiz kalır. O yüzden de gelin ve görün diyoruz. İşte o zaman farkımızı daha iyi anlayacağınıza eminiz.

79 / 100

Yorum Bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.