Mobil Sohbet

80 / 100

Mobil Sohbet ile Radyosen.com ‘da Rahatça sohbet edebilir ve birbirinden değerli Dj’lerimiz ile birbirinden güzel eserler dinleyebilirsiniz.

mobil sohbet

Mobil Sohbet

Bildiğiniz gibi kış ayı kendisini iyice göstermeye başladı.

Eskiden olsa evimizde ailemizle beraber sobanın karşısına oturur, kestanelerimizi sobanın üstünde pişirir hoş bir sohbet ortamında gecelerimizi geçirirdik.

Oysa, teknolojinin verdiği nimetler maalesef verdikleri kadarını ve hatta bazı zamanlar verdiklerinden fazlasını elimizden alıp götürmüştür.

Hani bir söz vardır silah çıktı mertlik bozuldu diye, teknoloji geldi örf, gelenek, göreneklerimizi ve adetlerimizi de aldı gitti elimizden.

Mesela; evimizdeki televizyon sohbeti, doğalgaz pişirdiğimiz kestanelerimizden ziyade birlikteliklerimizi de aldı götürdü bizden.

Kendi evimizde kendi ailemizle adeta yabancıymışız gibi duruyoruz.

Kaldı ki adına sosyal medya diye de bir bela geldi ki, biz bir odada eşimiz ya da çocuğumuz diğer odada iken bir şey isteyecek olsak telefona sarılır oradan isteriz.

Facebook ve watsapp üzerinden isteyeceğimizi isteyecek hale geldik. Kısaca ne eskisi gibi sohbetlerimiz kaldı ne de muhabbetlerimiz.

Bunları görerek ve de farkına vararak  Radyosen.com Ailesi  olarak, evimizdeki o eski ortamı yakalayabilmek için mobilden sohbeti hizmetinize sunduk.

En azından bir başlangıç olması açısından bir aile ortamının sıcaklığında bu ortamı dileriz seversiniz.

Sevgi ve saygıdan taviz vermeden, Dünyanın neresinden olursa olsun insanları bir araya getirmeye çalışıyoruz.

Gerek yurtdışı olsun gerek yurtiçi olsun, ayni dili konuşan, aynı duyguları paylaşan birbirinden güzel insanları bir araya getirmeye çalıştık.

Tıpkı eskiden olduğu gibi bir aile ortamını aratmayan eski sohbet ve muhabbetlerin tekrar başlaması için büyük bir çaba sarf etmekteyiz.

Bunun için gerek normal sohbet ile gelebileceğiniz gibi mobil sohbet olarak siz değerli dostlarımızın yanında olmaya çalışıyoruz.

Gayemiz Nedir?

Değerli dostlarımız gayemiz sadece Türkiye’deki dostlarımızı bir araya getirmek değildir.

Gerek Almanya’dan gerek Hollanda’dan Fransa olsun, İngiltere olsun, kısaca dünyanın neresinden olursa olsun Aynı dili konuşan, aynı duyguları yaşayan, gurbet ve hasret özlemi çeken herkesi bir araya toplamaktır.

Bir araya toplamakla da kalmayıp kaynaşmalarını sağlamaktır.

İşte bu yüzdendir ki Radyosen.com gerek normal webden girebildiğiniz gibi telefonlarınızdan da mobil sohbet olarak yedi gün 24 saat canlı müzik ile arama girebileceğiniz bir hizmettir.

Her tarz ve her kesime hitap eden müziklerle olsun yüreklerinize hitap eden Dj’lerimiz sizlerin isteklerine cevap verirken;

Kategoriler kısmında  şiir olsun, makale olsun, aile olsun, sağlık olsun bir çok konuda hem bilgilerimizi tazelemek diğer taraftan da hoş bir aile ortamında güzel sohbetler ve hoş muhabbetler için biçilmiş kaftandır adeta.

Dolayısıyla gerek bilgisayarınızdan, ve gerekse telefonlarınızdan mobil sohbet olarak  aramıza katılmak çok kolay.

Bunun için Radyosen.com./  mobil sohbet yazarak aramıza katılmanızdan büyük bir mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.

www.Radyosen.com olarak en içten sevgi ve saygılarımızı sunarız.

80 / 100

Yorumlar

  1. Nokta 24 Ocak 2018
  2. KiLiT 24 Ocak 2018
  3. Cicek 24 Mart 2018

Yorum Bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.