DJ Nokta

DJ Nokta; RadyoSen.com Ailesi’nin DJ NAKKAS’tan sonraki en eski ferdi. Birinci önceliği isteklerin çalınması olmasına rağmen Türk Halk müziği yayın formatıdır.

DJ Nokta

DJ Nokta demek Türk Halk müziği demektir.

Https://www.RadyoSen.com ailesinde neredeyse iki yıldır bulunan DJ Nokta yayınlarındaki suskunluktan dolayı suskun DJ olarak da bilinmektedir.

Milli istihbarat teşkilatı başta olmak üzere dünyadaki tüm kurumların araştırmalarına rağmen hala, bay ya da bayan olduğu öğrenilememiştir.

İçten ve sevecen olarak bilinmesine rağmen aşırı duygusal bir kişiliğe sahip olan DJ Nokta bu duygusal yönünü yaptığı yayınlara da yansıtmaktadır.

Yayınlarında istek olmadığı takdirde ne varsa eskilerde var diyerek Türkiye tarihinden de eski Türk Halk müziği eserlerini bulup bunları paylaşmakta ustalaşmış bir Dj’dir.

İlk izlenimlerde her ne kadar Gestapo’ya rahmet okutan bir görünüşe sahip görünsede, aslında aşırı duygusal bir kişiliğe sahip olduğunu söylemiştim.

Arada bir kendisine ağlıyor musun diye söylendiğinde ise verdiği klasik cevap: “Vallahi ağlamıyorum.”

Ya da sigara içmediği halde verdiği “gözüme sigara dumanı kaçtı da gözlerim o yüzden yaşlandı.” Cevaplarıdır.

Nokta’nın bir diğer özelliği ise RadyoSen Ailesi’nde herkesin yardımına koşan bir yapısı olduğundan dolayı herkesin takdirini almasıdır.

Yalnız en başta da dediğim gibi bay ya da bayan olduğu konusunda bilgiye sahip olmadığımız için Güzin abla mı Yoksa abi midir sorusuna cevap veremiyoruz.

Gayet mütevazi bir kişiliğe sahip olan sevgili Nokta; sevecen ve karşısındaki kişiye sadece insan olduğu için değer veren nadir bir şahsiyettir.

RadyoSen Ailesi’ne katıldığı günden bu güne kadar, bırakın bir kişi ile tartışma ya da kavga etmesini, polemiğe dahi girdiği görülmemiştir.

Kısaca sözü ile değil hareketleri ve örnek davranışları ile her zaman ön planda olmayı ilke edinmiş olan sevgili Nokta için ne dense emin olun O’nu anlatmaya yetmeyecektir.

O yüzden de diyoruz ki kendisini tanımak için gelin ve O’nu iş başında yani yayınlarında görün.

O’nu bulunduğu ortamda görün. İste o zaman ne demek istediğimizi emin olun daha iyi anlarsınız.

Bizler de diyoruz ki kısaca: Nokta iyi ki varsın ve iyi ki bizimlesin kardeşim. Rabbim birliğimizi ve dirliğimizi bozmasın inşallah.

Yorum Bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.