Ey Müslüman

82 / 100

Ey Müslüman Bu makaleyi iyi oku Çünkü burada Sen varsın, Ben varım, Biz varız, Ey Müslüman.!

Ey Müslüman

Ey Müslüman

 Ey Müslüman Kardeşim; Malumunuz üzere İsrail filistinde ezanın okunmasını yasakladı. Ne garip hazindir ki islam dünyası her zamanki vurdum duymazlığı ile bu olaya sessiz kalmayı maharet sandı.

Bunu gören ve kendisini dünyanın Jandarması sanan Amerika Birleşik devletleri ve başına donald Trump adlı bir yahudi aşığı da fırsat bu fırsat diyerek bir anda Kudüs’ü israilin başkenti olarak ilan etmekte gecikmedi tabii.

islam dünyası mı? Amman diyeyim bırakın de uyuyalım şarkısını söylemeye devam etti. hem de koro halinde.

Ha arada bir kaç tanesi ya göstermelki ya da gerçek anlamda ki Onu da Allah bilir az bir ses çıkardı.

Fakat ne hazindir ki en başta tepki vermesini beklediğimiz Suudi Amerika

Pardon Suudi Arabistan ki peygamber diyarı olan ve kendisini en baba müslüman diye nitelendiren ülke ne hikmet ise dubai ile söz birliği etmişcesine sanırısınız israilin çığırtkanlığını yapmayı islam ülkesi ve Müslüman olmaya terciih ediverdi.

şimdi kendi şahsıma sıradan bir müslüman olarak bir kaç kelimeyi söylemeden ölürsem gözümün açık gideceğinden korktuğum için ki susmak şeytanın dediğini doğrulamaktır.

içimden gelen bir kaç kelimeyi konuşayım dedim dileyen anlar dilemeyen ise anlamak için ölüm ve ahireti bekler o da bizi hele ki beni bağlamaz.

Şimdi Ey Müslüman ! iş konuşmaya gelince islamın Tapusunu kimseye vermeyen necip İslam dünyası ve yine konuşmaya gelince tek Müslüman benim diyen Ümmeti Muhammed Salallahu Aleyhi ve Sellem sana sesleniyorum Ey Müslüman sana;

İş ezanın okunmasının yasaklanmasına gelince ne din kaldı ne ümmetçilik. Bilmem bilir misiniz? Osmanlının yıkılmasındaki en büyük faktör yine İsrail idi.

Bizim çok ”vatanperver’ ‘jön Türklerimiz olsun gerekse de en büyük vatanperver olan ittihat ve terakki cemiyeti olsun İsrailli efendilerini üzmemek içinv bu ülkede en büyük şaban rollerini üstlenerek ilk önce Sultan 2. Abdülhamid’i tahttan indirmiştir.

Yerine kendilerinin hakim olduğu bir mebus kurmuş ve Ali Osmaniye’yi yıkarak İsrail’e olan bağlılıklarını çok güzel bir biçimde göstermişlerdir.

Kendine Gel Artık.!!

Gerçi; İslam dünyasını suçluyoruz ama önce kendimizden başlamamız lazım değil mi? Ey Müslüman!

Allah aşkına Bu ülkenin bir parçası olan Kıbrıs’ta sabah ezanının okunmasının mahkeme kararı ile yasaklandığından hanginizin ya da hangimizin haberi var?

Ya da haberi olup ses eden kaç kişi oldu aramızda? Ama pardon ya seyredeceğimiz o çok mübarek diziler kaçardı değil mi? Çünkü onlar çok daha önemliydi.

Acaba survivor da kim kime ne demişti. cevabı olarak ne almıştı
Kıbrıs’ta ezanın yasaklanmasından çok daha önemliydi?

 Ya da evlilik programlarında kim kime düşmüştü  ötekisi kabul edecek miydi? bilmez ya da kaçırırsak kahrolurduk değil mi?

ya da bilmem hangi dizide kemal eylülü bağ evinde aç ve susuz bırakmıştı. Eyvah eyvah ne olacaktı Eylül’ün sonu İslam’ın sonundan öncelikli idi değil mi?

Ey Müslüman Allah Aşkına Ayna’nın karşısına geç!!!
kendine bak ve şu soruyu sor aynada baktığın şahsiyete bu utanç yetmedi mi sana? Ya da uyanman için başına taş mı yağması lazım?Bak bir dünyaya. Bir bak ya hu uyan artık bu uykudan, Bırak artık nefsinin ve egonun peşinden koşmayı
Allah varken putlara taşlara ağaçlara coca colaya secde etmeyi bırak artık EY MÜSLÜMAN !!!

yoksa Allah’ın eski kavimlere verdiği helak’lardan birini mi yaşaman lazım? Ne zaman uyanacaksın Ey Müslüman?!!!! bu utanç sana yetmedi mi?

Bak kudüsün de elden gidiyor ilk kaben idi unuttun mu? uyanman için sırada kabenin olması mı lazım Ey Müslüman?

hoş yaşananlara bakınca Kabe işgal edilse Mekke israil’in ili olarak bağlansa hadi Suudi Amerika israile ve efendisi Amerika Birleşik Devletlerine yaltaklık etmeye devam edecek diyelim.

Peki sen ne yapacaksın? Acaba amman Amerika üzülmesin ya da bize kızmasın yoksa mc donaldslarda hamburger zıkkımlanıp işkembeyi şişiremeyecek miyiz derdine mi düşeceksin?

Coca cola Müslümanı

Yoksa… Yoksa coca colamız elimizden gider diye hayıflanacak mısın? Yazık be Müslüman, Yazık… unutma Allahın huzuru var Resulün huzuru var..

Peki onlara verecek cevabın var mı?
sizleri blmem ama Bizler; yani www.Radyosen.com Ailesi olarak İsrail denen insan kılığına girmiş
müsveddelere diyoruz ki:

Ey İsrail bizler Elhamdülillah Müslüman ve Ümmeti Muhammed’iz dün olduğu gibi bu gün de varız yarın da olacağız. Ve her zaman senin zulmüne karşı duracağız

kendini bir halt sanma seni bir kaşık suda boğarız. Bu Da böyle biline!!!!

82 / 100

Yorumlar

  1. Mehtap 20 Aralık 2017
  2. Nokta 20 Aralık 2017
  3. Ecrin 21 Aralık 2017

Yorum Bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.