80 / 100

İletişim dediğimiz nedir, gerekli midir, gerekliyse neden gereklidir? Aslında bu gün bunlardan ziyade bizimle ilgili düşünce ve sorunlarınız için bu muhabbet olayına girmek istedim.

İletişim

İletişim

İletişim konumuza geçmeden, Değerli Radyosen Ailesinin Fertleri; Bizler; Yani www.Radyosen.com yönetimi olarak sizlere bu sunucuyu en iyi ortamda sohbet edebilmeniz, muhabbet edebilmeniz, güzel bir ortamda dostluk ve arkadaşlık ortamı kurabilmeniz amacı ile açmış bulunmaktayız.

Değerli Aile fertlerimiz Bizler; yani RadyoSen  yönetimi olarak her ne kadar 7/24 burada sizlerin en iyi şartlarda sohbet etmenizi istesek de sonuçta insan olduğumuz göz önüne alındığında; takdir edersiniz ki bizim de gözümüzden kaçan şeyler mutlaka vardır, olacaktır da.

Basit bir örnek vermek gerekirse RadyoSen.com ailesine gelip de aileye yakışmayacak hal ve hareketlerde bulunanlar olmuştur, olcaktir da.

Şimdi; biz şöyle bir aileyiz deyip burda öyle şeyler yaşanmaz deyip ahkâm kesmenin bir anlamı yok.

Çünkü ne kadar müsamaha göstermesek de gözümüzden kaçan şahıslar da insan kılığına girmiş mahluklar maalesef bir şekilde yolunu bulup aile içine sızarak huzur bozma eğiliminde bulunuyorlar.

Sözün özü; her defasında aile kavramından söz edip aile olduğumuzu ve buraya gelen herkesin de o ailenin bir parçası olduğunu tekrarlayıp duruyorum.

Madem ki aileyiz, madem ki biriz, ve madem ki bir bütünüz. O halde birliğimizi ve bütünlüğümüzü bozmaya yeltenecek olanlara karşı hep beraber mücadele etmek zorundayız.

Bu yüzdendir ki; sizlerden özellikle ricamız şudur: sunucumuzda yaşadığınız ya da yaşama ihtimali olan en ufak bir konuda bile bizlerle iletişime geçip durumdan haberdar ederseniz, biz bundan gocunmaz, tam tersine sevinir ve onur duyarız.

Zira,  hepimiz gibi sizler de çok iyi biliyorsunuz ki dost iyi gün de yanımızda olup laylay lom yapan değil, dost kötü günümüzde varlığı ile de olsa destek olandır.

Unutmayın ki dost bir olay karşısında ardına dönüp bakmadan giden değil, Dost gördüğü hatayı gücü yetiyorsa eli ile, yetmiyorsa dili ile düzeltmeye çalışandır.

Hepinize en içten sevgi ve saygılarımızı sunuyor şimdiden teşekkür ediyoruz

İletişim:
www.radyosen@Gmail.com.

80 / 100