Radyosende sohbet

78 / 100

Radyosende sohbet etmek bir ayrıcalıktır desem ne dersiniz? Vallahi bizi tanımayanlar inanmayabilir.

Radyosende sohbet 1

Radyosende sohbet neden farklı?

Ama bir kere gelip o güzel sohbet ortamımızı görenler, “Aha aradığım Aileyi buldum.” Diyorlar. Neden biliyor musunuz? Çünkü Radyosende sohbet etmenin ayrıcalığını yaşıyorlar

Değerli Radyosen Ailesinin birbirinden güzel fertleri, bu sohbetimde sizleri özellikle belirttim ki, bu sohbet konusunu okuyup aklında soru olanlar ya da kafasına bir şey takılanlar gidecekleri adresi bilsinler.

Yani Radyosen Ve Radyosende sohbet nedir diye merak edenler gelip sizlere, yani RadyoSen Ailesine sorsunlar. Radyosende sohbet nedir ya da nasıldır diye.

Evet, Radyosende sohbet ayrıcalıktır. Çünkü, RadyoSen sıradan bir sohbet sitesi değil, gerçek anlamda bir aile ortamıdır.

Radyosende sohbet ayrıcalıktır. Çünkü, Radyosen ailesinde kimse sanal değildir. O yüzden de Radyosen Ailesinde herkes şunu çok iyi bilir ki, RadyoSen.com. da birimizin derdi hepimizin derdidir.

Evet RadyoSende sohbet ayrıcalıktır. Çünkü; herkes çok iyi bilir ki bizde boş sohbet değil, hoş sohbet olur. Ve herkes çok iyi bilir ki bizde her sohbet eğlendirirken aynı zamanda hayatta bizlere kazandıracak tecrübeler de verir.

Radyosende sohbet ayrıcalıktır. Çünkü, dalında en iyi DJ’lerin olduğu ve isteklere önem vermenin isteyenden çok kendisine duyulan saygı duyulduğunu asla unutmaz.

Diğer sohbet konularımda defalarca anlattığıma inanıyorum. Fakat yine de yüzeysel olarak anlatmak istiyorum. www.Radyosen.com’da dört değişmez ilke ve iki de değişmez kural vardır.

Sohbet etmenin güzelliği ve Radyosende sohbet

Edep, adap, saygı ve sevgi RadyoSen ailesi’nin dört değişmez ilkesidir. Bu ne demektir biliyor musunuz? Bu şu demektir; bu dört ilkeye sahip olamayanların RadyoSen ailesi’nde yeri yok demektir.

Çünkü; www.radyosen.com kurulduğu günden bu yana hiç bir zaman ne user kaygısı yaşamış ne de user derdine düşmemiştir. Zira… RadyoSen’in usere değil aileye ihtiyacı olmuştur.

Gelelim değişmez kurallarımıza; ilk kuralımız özel kavramı adından da anlaşıldığı gibi kişiye özel anlamındadır. Daha iyi anlamanız için diyoruz ki; bizim için kişinin özeli ile kişinin yatak odası arasında hiç bir fark yoktur.

O yüzden de kişinin yatak odasını izleyip dinlemek ile kişinin özelini okumak arasında hiç bir fark olmadığının bilincinde olduğumuz için RadyoSen’de özel okuma modülü olmadığı gibi, nefes aldığımız sürece de bu olmayacaktır.

Ve diğer ikinci kuralımıza; bizler, yani RadyoSen Ailesi ayakta durduğu sürece asla ama asla başka bir sunucu ya da sitenin hükmü altına girmeyeceği gibi, ortaklık adı altında da linklenmeyeceği gibi link de almayacaktır.

RadyoSen Ailesi’ni çekemiyorlar

Evet, RadyoSen Ailesi’ni çekemiyorlar, çünkü ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar aile kavramını bilmedikleri gibi asla da aile nedir bilmezler öğrenemeyecekler de.

Çünkü onlar için sömürecekleri user olması yeterlidir. Onlar için en iyi niyeti ile oraya gidenlerin özelini öğrenip tehdit ve şantajlarla onların canını yakmak erdemdir.

Ama unuttukları birşey var ki o da adı ne kadar “Zalim” olsada Mazlum’un da “Allah’ı” vardır. Onlar ortalarda kendilerini zeki birer cin olarak görseler de o zeka dolu cin olduklarını sananları saniyeler içinde kül eden rukye ayetleri vardır.

O yüzden de sıradan bile olamadığı halde küçük dağları (haşa) yarattığını sananlar şunu çok iyi bilmelidir ki; Radyosen Ailesi bu güne kadar o zavallılara prim vermediği gibi, bundan sonra da prim vermeyecektir.

Diğer bir taraftan yaptıkları basitliklerle bizi böldüklerini sanan ya da bölmeye çalışan zavallılara da burdan bir şey söylemek istiyorum.

Bir şeyi sakın unutmayın!!! Yaptığınız pisliklerle bize hiç bir zarar veremeyeceğiniz gibi tam tersine RadyoSen Ailesinin daha çok kenetlendiğini unutmayın.

Ve şunu da unutmayın ki erdem için lağım çukuruna girilmeyeceği gibi, ağzınıza lağımı almakla da bize zarar veremez, tam tersine ağzınıza aldığınız lağımı yutmak zorunda olacak olanlar da yine sizler olacaksınız.

Fakat herşeye rağmen açık konuşayım Benim asıl üzüldüğüm onların yaptıklarından ziyade onları Dünya’ya getiren Aileleri. Çünkü unutulmamalıdır ki erdem; Dünya’ya çocuk getirmek değil, erdem Dünya’ya getirilen çocuğun edeb ve adabıdır.

Etrafına gösterdiği saygı ve o saygıdan doğan sevgidir. Zira kişi ailesinden öğrendiğini yansıtır. Yanisi mi gerek anne ve gerekse baba güneş olursa Dünya’ya gelen çocuk da güneşten gelen ışığı yansıtan ay olur.

Ama güneş sönük olup ışık veremezse ortaya para herşeydir diye ortaya çıkıp ilk pazarladığı aile şerefi olan ne olduğu belli olmayan yaratıklar türemeye başlar.

Şöyle ki; gül ağacından nasıl ki güzel kokan güller çıkıyorsa, zakkum ağacından çıkacak olan zakkum’un meyveleridir.

Sonuç olarak Radyosende sohbet

Sonuç olarak diyoruz ki şunu Herkes bilsin ve unutmasın ki: her ne olursa olsun www.Radyosen.com. bir ailedir. Ve Allah’tan başka hiç bir güç bu aileye zarar veremez.

O yüzden de kendisini nimetten sanan zavallılara RadyoSen Ailesi olarak diyoruz ki; kendinizi boşa yormayın ve şu sözü de sakın unutmayın: sizin saldırı diye önümüze koyduklarınız saçımızı kısaltır sadece.

Ve zerre kadar beyni olan şunu çok iyi bilir ki; kesilen saç daha gür çıkar. Ama pardon sizler geri zekalı bile olamayacak kadar geri zekâsızdınız değil mi?

Son olarak birşey ekleyip bu günkü sohbetimi bitirmek istiyorum. www.Radyosen.com Ailesini satın almak isteyenlere şunu demek istiyorum. Arkadaşlar bunu defalarca söyledim Radyosen bir Ailedir. Sizlerin aileye bakış açınız nedir bilmem ama, bizim için aile herşey demektir.

O yüzden de ziyaret amaçlı gelen herkes bizim için Allah misafiridir. Baş üstünde yerleri vardır. Fakat www.Radyosen.com’u satın alacağım ya da satın almak istiyorum diyenlere cevabımız hep aynıdır, aynı da kalacaktır.

Kimse kusura bakmasın bizde “SATILIK AİLE YOK” o yüzden kendinizi boşa yormayın. Vaktimizi de boşa harcamayın. Dilerim bu sefer anlamışsınızdır.

78 / 100

Yorum Bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.